Leden 24, 2017

Výlety

LABE HRADEC

Odpolední výlet na Labi vhodný pro úplné začátečníky. Klidná vyjížďka s instruktorem po krásnou krajinou. Zábava, fitness , relax – to vše najednou.

VHODNÝ I PRO DĚTI NEBO PRO CELOU RODINU!

TRASA

• Smiřice – Hradec Králové  – začátek 16.00 Smiřický zámecký park.Seznámení s paddleboardem-SUP prknem,poučení o bezpečnosti. Nástup na vodu  cca 2 hod. splutí. Konec 18.00  v parku Jiráskovy sady v Hradeci Králové – relax, občerstvení.

V CENĚ

Zapůjčení připraveného  paddleboardu , pádla , vesty (pro neplavce) na místě nástupu.

Zkušený a proškolený průvodce a instruktor paddleboardingu.

Dobrou náladu!

Oblečení na vodu: šortky, legíny, funkční termo triko (moira a pod.), boty do vody.

REZERVACE – OBJEDNÁVKY VÝLETŮ: tel. 605 837 212 David , nebo na  david@paddleboardovaskola.cz

Individuální termín výletu pro více než 4 účastníky pro Vás po domluvě zorganizujeme.

LABE JAROMĚŘ

Labe Jaroměř

VHODNÝ I PRO DĚTI NEBO PRO CELOU RODINU!

TRASA

• Jaroměř – Smiřice   –  začátek 16.00 Restaurace Říční a sluneční lázně Na Úpě. Seznámení s paddleboardem-SUP prknem,poučení o bezpečnosti. Nástup na vodu  cca 2 hod. splutí. Konec 18.00 Smiřice zámecký park- relax ,občerstvení.  500 m zastávka vlaku- zpět Jaroměř ( pro auto) nebo opačný směr Hradec Králové.

V CENĚ

Zkušený a proškolený průvodce a instruktor paddleboardingu.

LABE ZE DVORA KRÁLOVÉ DO KUKSU

Odpolední výlet na Labi vhodný pro  začátečníky. Vyjížďka po mírně tekoucí vodě s instruktorem  krásnou krajinou. Zábava, fitness ,dobrodružství – to vše najednou.

VHODNÝ PRO TY, KTEŘÍ MAJÍ RÁDI ZÁBAVU A  AKCI NA MÍRNÝCH PEŘEJÍCH!

TRASA

• Dvůr Králové nad Labem – Kuks  –  začátek 16.00 parkoviště před čističkou u Labe. Seznámení s paddleboardem-SUP prknem,poučení o bezpečnosti. Nástup na vodu  cca 2 hod. splutí. Mezi zastávka ve stylové hospůdce ve Stanovicích. Konec 18.00 Kuks hospital – relax ,občerstvení. Přímo na výstupu u mostu restaurace Baroque. Možnost prohlídky hospotile Kuks.

V CENĚ

Zkušený , proškolený průvodce a instruktor paddleboardingu.

ORLICE Z TÝNIŠTĚ DO HRADCE

– –                                                                                                                               –

Jedodenní výlet  vhodný i pro začátečníky. Vyjížďka po mírně tekoucí vodě s instruktorem krásnými meandry řeky Orlice. Zábava, fitness, dobrodružství – to vše najednou.

VHODNÝ PRO TY, KTEŘÍ MAJÍ RÁDI ZÁBAVU A  AKCI NA MÍRNÝCH PEŘEJÍCH!

TRASA

• Týniště nad Orlicí – Blešno (Hradec)  –  začátek 10.00 v Týništi za mostem přes Orlici po silnici č.305 směr Albrechtice. Seznámení s paddleboardem-SUP prknem,poučení o bezpečnosti. Nástup na vodu  cca 6 hod. splutí. Mezi zastávky na četných písčitých plážích a také ve  hospůdce v Krňovicích. Konec 17.00 vodácké přístaviště Blešno relax ,občerstvení 100m hostinec U Janků.

V CENĚ

Zapůjčení připraveného  paddleboardu , pádla , vesty (povinná)  na místě nástupu.

Zkušený , proškolený průvodce a instruktor paddleboardingu.

CENA VÝLETU

1200,- Kč / osobu   Minimální počet účastníků 4, maximální 10.

Při objednání 4 a více osob cena 1100,- Kč /osobu.

OPATOVICKÝ KANÁL

Připravujeme

PLOUČNICE

Připravujeme jednodenní výlet na řeku Ploučnici.